Dyrektor Narodowego Centrum Badań i Rozwoju ogłasza II konkurs w ramach Programu Badań Stosowanych

Program Badań Stosowanych skierowany jest do podmiotów podejmujących działania badawcze o charakterze aplikacyjnym, ukierunkowane na opracowanie oryginalnych innowacyjnych rozwiązań bazujących na wynikach badań naukowych.


Opis Programu oraz dokumenty konkursowe dostępne są na stronie /programy/programy-krajowe/program-badan-stosowanych/


Nabór wniosków prowadzony jest od 19 grudnia 2012 r. do 1 lutego 2013 r. (o godz. 16:00). Wnioski przyjmowane są wyłącznie w systemie elektronicznym OSF: osf.opi.org.pl.


Wszelkie pytania związane z konkursem PBS prosimy kierować na adres e-mail: pbs-at-ncbr.gov.pl.

Pliki do pobrania:

Nabór wniosków w ramach II konkursu Programu Badań Stosowanych jest zamknięty

 

Uprzejmie informujemy, że otwarcie drugiego konkursu w ramach Programu Badań Stosowanych planowane jest na 19 grudnia 2012 r. Nabór wniosków będzie trwał 45 dni i zostanie zamknięty 1 lutego o godzinie 16:00:00. W chwili obecnej Centrum finalizuje prace związane z uruchomieniem elektronicznego systemu naboru wniosków.

Mając na względzie ułatwienie Państwu przygotowań do planowanego naboru wniosków uprzejmie informujemy, iż został zatwierdzony Regulamin II konkursu PBS. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z Regulaminem II konkursu PBS i jego załącznikami. Dokumenty są zamieszczone w poniższej sekcji jako pliki do pobrania.

Pliki do pobrania: