Partnerzy Centrum przy realizacji programu GO_GLOBAL.PL

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia stron internetowych naszych Partnerów oraz do zapoznania się z oferowanymi przez nich programami akceleracyjnymi skierowanymi dla polskich innowacyjnych przedsiębiorców.

Pragniemy podkreślić, że aplikując do NCBR o dofinansowanie w ramach programu GO_GLOBAL.PL wnioskodawca nie jest zobligowany do skorzystania z oferty Partnerów Centrum. Niemniej jednak zachęcamy do zaznajomienia się ze świadczonymi przez nich usługami.

Głównym zadaniem Partnerów jest zapewnienie „miękkiego lądowania” na wybranym rynku zagranicznym poprzez zapewnienie programu akceleracyjnego, miejsca do pracy, kontaktów biznesowych, etc. Partner przeprowadza preselekcję, zakończoną wystawieniem listu intencyjnego. List można następnie przedstawić w trakcie aplikowania do NCBR.

Koszt udziału w programach akceleracyjnych Partnerów Centrum może być pokryty ze środków w ramach programu GO_GLOBAL.PL. W razie problemów z aplikowaniem, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: go_global.pl-at-ncbr.gov.pl

US-Polish Trade Council (USA)
USPTC oferuje program pn. US-Poland Innovation Hub, szczegóły dotyczące programu oraz możliwości aplikacji dostępne są na stronie Partnera.


Plug and Play Tech Center (USA)
PnP Tech Center oferuje program pn. Plug And Play Accelerator Poland, szczegóły dotyczące akceleratora dostępne są na stronie Partnera. Aby aplikować do programu skontaktuj się bezpośrednio z KOORDYNATOREM.

Fraunhofer MOEZ (Niemcy)

Fraunhofer-Zentrum für Mittel- und Osteuropa (Fraunhofer MOEZ) oferuje program pn. AccelerApp_Poland, szczegóły dotyczące programu oraz możliwości aplikacji dostępne są na stronie Partnera.

DMZ (Kanada)

DMZ oferuje program akceleracyjny, którego szczegóły dostępne są na stronie Partnera.

Aby aplikować do programu Partnera kliknij TUTAJ.

Vertical Engine (Izrael)

Vertical Engine wspólnie z Polskim Instytutem Badań i Rozwoju (PIBiR) oferuje program akceleracyjny pn. Go Global Israel.
Informacje dotyczące izraelskiego akceleratora znajdują się na jego stronie.
Aby aplikować do programu Partnera i zapoznać się ze szczegółami programu kliknij TUTAJ.

WIOT Technology Group (Chiny)

WIOT oferuje program akceleracyjny, którego szczegóły znajdują się na pod linkiem.

Szczegóły dotyczące partnera znajdują się na jego stronie internetowej. Aby aplikować do programu skontaktuj się bezpośrednio z KOORDYNATOREM.

ISDI: Instituto Superior para el Desarrollo de Internet (Hiszpania)
ISDI: Instituto Superior para el Desarrollo de Internet (Institute for the Internet Development) oferuje program akceleracyjny, którego szczegóły dostępne są na stronie Partnera.

Aby aplikować do programu Partnera kliknij TUTAJ

Accelerace (Dania)
Accelerace oferuje program akceleracyjny, którego szczegóły dostępne są na stronie Partnera.

Aby aplikować do programu Partnera kliknij TUTAJ

Flinders Partners (Australia)
Flinders Partners oferuje program akceleracyjny, którego szczegóły dostępne są na stronie Partnera.

Aby aplikować do programu Partnera kliknij TUTAJ

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości Business Link oferują program pn. Ready to Go, szczegóły dotyczące programu oraz możliwość aplikacji dostępne są na stronie Partnera.

FundingBox Accelerator
FundingBox Accelerator jest platformą umożliwiającą zgłoszenie się do partnerów z Hiszpanii, Danii oraz Australii. Szczegóły dostępne są na stronie Partnera.

MIT Enterprise Forum Poland

Fundacja Przedsiębiorczości Technologicznej oferuje program akceleracyjny pn. MIT Enterprise Forum Poland. Szczegóły dotyczące programu oraz aplikacji do programu znajdują się na stronie Partnera