Wydłużenie naboru na dofinansowanie działań bilateralnych w ramach Funduszu Współpracy Dwustronnej Programu Polsko-Norweska Współpraca Badawcza

15.09.2017

Uprzejmie informujemy o wydłużeniu naboru na dofinansowanie działań bilateralnych w ramach Funduszu Współpracy Dwustronnej Programu Polsko-Norweska Współpraca Badawcza. Zgodnie z tą zmianą działanie musi zakończyć się najpóźniej do 17 listopada 2017 r. Termin ten dotyczy zarówno działań polegających na wizycie przedstawicieli polskiego podmiotu w Norwegii, jak również wizycie przedstawicieli podmiotu/podmiotów z Norwegii w Polsce.

Przypominamy, że nabór ma charakter ciągły. Operator Programu nadal przyjmuje formularze realizacji działania, które są na bieżąco weryfikowane. Formularz powinien być złożony najpóźniej miesiąc przed planowanym początkiem wizyty. Od rozpoczęcia naboru formularzy 12 kwietnia 2017 r. do 30 sierpnia 2017 r. przyznano dofinansowanie na łączną kwotę 344 500 EUR. Indykatywny budżet przeznaczony na dofinansowanie działań wynosi 400 tys. EUR.

W związku z powyższą zmianą zostały dostosowane wzory następujących dokumentów:

  • Załącznik nr 1 do Regulaminu - Formularz realizacji działania
  • Umowa

Do pobrania - zaktualizowana dokumentacja dotycząca naboru:

Wstecz