O innowacjach na Forum Ekonomicznym

08.09.2020

Rozpoczęła się kolejna edycja Forum Ekonomicznego – jednego z największych wydarzeń ekonomicznych w Polsce. NCBR podczas wydarzenia reprezentuje Przemysław Kurczewski, zastępca dyrektora NCBR.

Tegoroczna edycja wydarzenia ze względu na obostrzenia epidemiczne odbywa się w Karpaczu. W ciągu trzech dni Forum odbędą się liczne sesje plenarne, ponad 200 paneli dyskusyjnych i wykładów, warsztaty oraz prezentacje. Przedstawiciele administracji, biznesu, nauki oraz trzeciego sektora tradycyjnie poruszą najważniejsze tematy dotyczące aktualnej i prognozowanej sytuacji politycznej, gospodarczej i społecznej. Wiele z nich dotyczy kwestii rozwoju gospodarczego i innowacyjności gospodarki, zwłaszcza w dobie pandemii.

Reprezentujący Centrum zastępca dyrektora NCBR Przemysław Kurczewski weźmie udział w dwóch panelach poświęconych tej tematyce: „Digital Disruption – wszechobecne innowacje w biznesie” oraz „MŚP kołem zamachowym polskiej gospodarki”. Wraz z przedsiębiorcami - w tym beneficjentami programów NCBR - naukowcami i przedstawicielami administracji będzie dyskutował o przełomowych technologiach zmieniających otaczającą nas rzeczywistość oraz szansach i możliwościach stojących przed polskimi firmami, w szczególności tymi z sektora MŚP. Wśród poruszanych wątków znajdą się przykłady sukcesów beneficjentów Funduszy Europejskich oraz różnorodności ekosystemu wsparcia innowacji.

Zapraszamy do udziału w Form Ekonomicznym online.

Wstecz