Rozpoczęła się konferencja polsko-norweska

08.12.2016

Przedstawiciele świata nauki z Polski i Norwegii dyskutują w Krakowie na temat innowacji w medycynie. Konferencję „Together for Innovation in Health. Polish-Norwegian Research Programme” otworzył prof. Aleksander Nawrat, zastępca dyrektora Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Podczas dwudniowego wydarzenia uczestnicy wysłuchają wykładów wybitnych naukowców oraz włączą się w dyskusję nad obecnie prowadzonymi badaniami w obszarze zdrowia. Ponadto zostaną zaprezentowane projekty dofinansowane w ramach programu Polsko-Norweska Współpraca Badawcza, a także inne polskie i norweskie inicjatywy związane z tematyką zdrowia.

Wydarzenie „Together for Innovation in Health. Polish-Norwegian Research Programme” organizuje Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (Operator Programu Polsko-Norweska Współpraca Badawcza) we współpracy z Research Council of Norway. Jest ono finansowane z funduszy norweskich.

Transmisję z paneli dyskusyjnych można śledzić online: /dla-mediow/zaproszenia-i-aktualne-wydarzenia/transmisja-on-line/.

Wstecz